محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده

درب های اتوماتیک ( آریان در ) :

پیشرو در زمینه فروش - طراحی -نصب وخدمات  انواع درب های اتوماتیک.

درب های اتوماتیک فولدینگ (تاشو ) :

         

شرکت (آریان در )پیشرو در زمینه -درب اتوماتیک تاشو /درب اتوماتیک شیشه ای/تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای-درب اتوماتیک فولدینگ/قطعات درب اتوماتیک شیشه ای/موتور درب اتوماتبک شیشه ای/ تولید درب اتوماتیک شیشه ای /فروش درب های اتوماتیک شیشه ای تاشو فولدینگ میباشد.مورد استفاده این مدل درب اتوماتیک تاشو در جایی می باشد که مشتریان درب با مشکل محدودیت فضا روبرومی باشند. از نظر ساختاری هم دربهای اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به دربهای اتوماتیک لولائی می باشند، با این تفاوت که  هر لت آن به دو قسمت تقسیم شده و در هنگام فرمان به سنسورها به نیرو محرکه یا موتور سیستم درب از وسط به دو طرف یا رویه دیوار کشیده و تمامی دهنه مورد نظر را باز شو میدهد.

در بعضی از موارد هم لازم است که فقط درب به یک سمت دیوار نصب گردد، که در این حالت درب شامل دو لت لولا شده به یکدیگر می باشد که یکی از آنها به یک سمت دیوار لولا شده است.

یکی از امتیازات بزرگ درب اتوماتیک تاشو نسبت به دربهای اتوماتیک لولایی کاهش شعاع عملکرد  یا شعاع حرکتی و باز و بسته شدن آنها می باشدکه این ویژگی در مکان هایی که نیاز به فضای اشغالی کمتری دارند از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مداوم و نامحدود و پیوسته  برخوردار می باشند. ویژگی مذکور یکی از دلایل عمده استفاده  از درب اتوماتیک تاشو در محیط های پر ترافیک می باشد.

مکانیزم محرکه منحصر به فرد این دربها باعث ایجاد عملکرد بسیار روان و نرم و بی صدایی می گردد.

درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت بالا و مقدار باز شو دهنه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و همچنین سرعت باز و بسته شدن نقطه بحرانی و شاخص می باشد به کار گرفته می شود که با استفاده از آن زمان انتظار افراد و ماشین ها برای عبور از درب به مقدار بسیار زیادی کاهش یافته و عملکرد سریع درب را تضمین می نماید.

شایان ذکر است که درب اتوماتیک تاشو در مدت زمان حدود 2 تا 4 ثانیه باز می شود و سرعت استاندارد آنها یک متر بر ثانیه میباشد.

درب اتوماتیک تاشوی ( فولدینگ ) آریان در به دلیل داشتن ظاهری شکیل و زیبا هر سلیقه ای را پوشش می دهد. این دربها از جنس درجه یک آلومینیومی و فریمهای فابریک سوییس ساخته می شوند که رضایت شما مشتریان گرامی و ایمنی را به همراه دارند.

                                                                                       

تمامی محصولات و خدمات شرکت (آریان در ) دارای 2 تا 50 سال گارانتی میباشد.

بهترین محصولات و اصولی ترین کیفیت طراحی -تولید- نصب و خدمات دهی در زمینه درب های اتوماتیک (شیشه ای-

درب سکشنال(زیرسقفی)

-جک پارکینگ -کرکره - راهبند و درب ریلی پارکینگ) را فقط از ما بخواهید.

جهت خرید - مشاوره و خدمات انواع درب های اتوماتیک با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.

دفتر غرب تهران : 257 867 44 021

دفتر شرق تهران : 31 97 91 22 021

دفتر جنوب تهران :  69 17 35 66 021

دفتر کرج و حومه : 73 500 343 026

مدیریت فروش : 06 95 727 0912

کارشناس فنی : 2002 090 0938

 

با تشکر از توجه شما مشتریان عزیز.


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرین دُر می باشد