محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده

درب های اتوماتیک آریان در :

پیشرو در زمینه طراحی ،تولید و نصب درب های اتوماتیک .

 

            

نصب دربهای اتوماتیک در فروشگاهها علاوه بر زیبا سازی محیط باعث تسهیل در رفت و آمد مشتریان و همچنین ایجاد امنیت بسیار بالایی می شود.

با نصب دربهای اتوماتیک دیگر نیازی نیست تا کسی کیف خود را روی زمین قرار دهد و نیازی به اعمال زور برای باز کردن درب نمی باشد و افراد به سختی وارد نخواهند شد. با درب برقی مشتری همیشه در فروشگاه شما حضور خواهد داشت حتی اگرکه بیرون از فروشگاه ایستاده باشد.با نصب درب اتوماتیک شما هزینه های تهویه ، گرمایشی و سرمایشی را ذخیره می کنید به این دلیل که دربهای اتوماتیک سریع بازوبسته می شوند و اگر فروشگاه شما چندین درب ورودی داشته باشد شما به راحتی می توانید از طریق کامپیوتر شخصی خود هر درب را به طور مجزا کنترل نمایید. به این موارد حفاظت در برابر حریق را هم می توان اضافه کرد.

شرکت مهندسی آریان در، توانایی ساختن درب اتوماتیک برای یک مرکز خرید خارج از شهر، یک فروشگاه در پمپ بنزین و یا یک فروشگاه در کنار خیابانی که شما در آن زندگی می کنید را دارد.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک در فروشگاه ها:

  • تسهیل در رفت و آمد

  • کاهش چشم گیر در مصرف برق -برودتی و حرارتی

  • ایجاد امنیت بالا درهنگام ورود و خروج افراد و زمان تعطیلی فروشگاه ها

  • خوش امد گویی مدرن و کلاسیک در هنگام ورود و عبور مشتری ها از درب اتوماتیک

  • امکان کنترل تردد افراد در ورودی های مجزا جهت ورود و خروج از فروشگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرین دُر می باشد