محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده

درب های اتوماتیک آریان در :

پیشرو در زمینه طراحی ، تولید و نصب درب های اتوماتیک .

        

شروع خانه سازی توسط انسان همواره درب خانه یکی از مهم ترین بخش های آن برای حفاظت و ایجاد حریم خصوصی جهت ایجاد آرامش نسبی برای شخص مورد نظر بوده است. گذر زمان باعث بروز تغییرات عمده ای بر روی درب ها شده است. به طوری که امروزه تقریباً برای هر مکانی با هر مشخصات خاصی نوع متفاوتی از دربهای ورودی طراحی شده است.

در تغییرات ایجاد شده علاوه بر ظاهر نهایی درب، در شکل اولیه و هنگام ساخت آن نیز تحولاتی با توجه به این که درب در چه محلی و برای چه منظوری قرار است مورد استفاده قرار گیرد، به وجود آمده است

از طرفی هر یک از درب ها با توجه به عوامل ذکر شده می توانند از ایمنی خاصی برخوردار باشند.

همچنین نوع باز و بسته شدن درب هم می تواند نقش مهمی در بر آورده کردن نیاز های بشر به عهده داشته باشد به گونه ای که برای اماکنی که از تردد نسبتاً بالایی برخوردار هستند از درب اتوماتیک استفاده به عمل می آید.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای جهت ورودی مجتمع های مسکونی باعث امنیت بسیار بالا،زیبایی و تسهیل در رفت و آمد می شوند.

تمام درب های ساختمان و یا تعداد مشخصی از دربها می توانند به صورت مرکزی کنترل و نظارت شوند. این امکان وجود دارد که به طور موثری جریان حرکت افراد را بین چندین ساختمان هدایت کرد. شرایط هر دربی در هر زمانی قابل مشاهده است. دربهای اتوماتیک آریان در ، قابلیت تطبیق با هر سیستم کنترل ساختمانی را دارند.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک در ساختمان های مسکونی:

  • سهولت در تردد یا ورود و خروج افراد

  • کاهش چمگیر مصرف برق برودتی و حرارتی

  • ایجاد امنیت و کنترل ورود و خروج افراد

  • خوش امد گویی مدرن و کلاسیک توسط عبور افراد از درب اتوماتیک

  • بر قراری امنیت بالا توسط درب های اتوماتیک امنیتی اتوماتیک در شب

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرین دُر می باشد