محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده

درب های اتوماتیک آریان در :

پیشرو در زمینه طراحی ، تولید و نصب درب های اتوماتیک.

 

درب اتوماتیک رستوران ها

امروزه بسیاری از رستوران ها مجهز به درب اتوماتیک شده اند. اما اینکه آیا استفاده از درب اتوماتیک در این اماکن مورد نیاز می باشد یا خیر، سوالی است که در ذهن اغلب افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند نقش بسته است و به دنبال جواب منطقی برای آن می گردند.

در واقع موضوعی که بیشتر ذهن آنها را به خود مشغول می کند این است که استفاده از درب اتوماتیک از چه جهاتی به نفع آنها خواهد بود و اینکه آیا خدمات عرضه شده توسط این دربهای اتوماتیک ارزش انجام هزینه های مورد نیاز را دارد یا خیر؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که نصب درب اتوماتیک شیشه ای در ورودی رستوران ها جوانب مثبت بسیاری دارد که باعث می شود پاسخ این سوال به طور کاملاً منطقی مثبت و قانع کننده به نظر آید.

در واقع نصب درب اتوماتیک در ورودی این اماکن پر رفت و آمد باعث افزایش میزان امنیت، زیبایی وبهداشت و همچنین رفت و آمد آسان و سریع که می تواند به سود آوری این مراکز کمک بسزایی نماید.
از طرفی چون مصرف انرژی در چنین اماکنی نسبتاً زیاد می باشد، این دربهای اتوماتیک می توانند باعث جلوگیری از اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی در رستوران ها شوند.

موارد فوق الذکر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا کاهش میزان انرژی مصرفی می تواند با مبدل شدن به کاهش هزینه های مصرف انرژی، به افزایش سود آوری این رستوران ها تبدیل شود.

 

مزایایی که استفاده از درب اتوماتیک در رستوران ها در بر دارد عبارتند از:

  • سهولت در تردد افراد در هنگام ورود و خروج

  • کاهش چشم گیر انرژی در مصرف برق ، برودتی و حرارتی

  • خوش امد گویی مدرن و کلاسیک توسط باز شدن درب در هنگام ورد و عبور مشتری مشتری از درب اتوماتیک

  • عدم ورود حشرات موزی و رعایت بهداشت با عدم بروخورد دست افراد به درب ورودی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرین دُر می باشد