محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده محصولات برگزیده

درب های اتوماتیک آریان در :

پیشرو در زمینه طراحی  ، تولید و نصب درب های اتوماتیک .     

 

       

نصب درب اتوماتیک شیشه ای و بیمارستانی در بیمارستان ها باعث افزایش بهداشت محیطی می شود از جمله می توان عدم تماس دست های مراجعین با درب را اشاره کرد.استفاده از دربهای اتوماتیک بیمارستانی که در اتاق های عمل، آزمایشگاههای و مراکز پژوهشی استفاده می شود باعث تسهیل در رفت و آمد برانکاردها، جلوگیری از ورود اشعه x، صرفه جویی در مصرف انرژی و زیبایی محیط می شود.

این امر هم چنین به طور مشخص به دسترسی بدون مانع اشاره دارد. امروزه تنها صحبت از این نیست که امکان ورود افراد معلول یا کسانی که از ویلچیر استفاده می کنند را به داخل ساختمان هایی مثل بیمارستان ها فراهم کنیم بلکه آن ها باید بتوانند وارد مراکزی مانند ادارات، رستوران ها و ساختمان های مسکونی هم بشوند. استفاده از سیستم های خودکار هم چنین زندگی را برای افرادی مانند کارکنان بیمارستان، کسانی که چمدان حمل می کنند و یا کسانی که بسته های خرید دارند آسان تر کرده است.

 آزادی در حرکت نباید در قالب یک کالای لوکس باشد و باید پیش‌بینی‌های بهداشتی و امنیتی نیز لحاظ شده باشد. کشیدن یک تخت در راهروها، مریضی که با عصا راه می رود، وارد مرکز درمانی شدن همراه با صندلی چرخ دار. درب برقی به مردم امنیت و حفاظت را ارائه می دهند. این درب ها در رابطه با مراقبت های بهداشتی یک گزینه اجتناب ناپذیر نیستند اما برای آزادی حرکت و بهداشت ضرورت دارند.

مدیران بیمارستان و مراکز مراقبت های بهداشتی، مشاوران بیمارستان و کارکنان امنیتی همه از دربهای اتوماتیک منفعت می برند که این به دلیل وجود سیستم شبکه امنیتی آن است. قابلیت باز شدن سریع و نیاز برای داشتن محیطی استریلیزه و نیز امنیت هنگام حضور یک بیماری،تمامی با راهکارهایمان انجام می شود. به طور خلاصه می توان گفت که این موارد مربوط به حفاظت از زندگی می باشند.

مزایای استفاده از درب های اتوماتیک در مراکز پزشکی یا بیمارستانها :

  • سهولت در تردد افراد و مراجعه کنندگان

  • کاهش مصرف انرژی برق برودتی و حرارتی

  • جلوگیری از هرگونه برخورد افراد با درب و انتقال امراض پوستی به دیگران

  • خوش امد گویی مدرن و کلاسیک در هنگام ورود و عبور افراد از درب اتوماتیک

  • اسایش افراد جانباز و معلول در هنگام ورود به داخل ساختمان

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرین دُر می باشد